Comodo to najmocniejszy i najbardziej intuicyjny w swojej klasie antywirus do zabezpieczenia punktów końcowych i serwerów.
Zapytaj Handlowca
tel. 71-707-32-00 - razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie.
     

 

 

 

 

Konsola Comodo Endpoint Security Manager (ESM) 3.0 zarządza nie  tylko bezpieczeństwem stacji roboczych, laptopów i netbooków, ale  także stanem systemu operacyjnego na tych urządzeniach.

Scentralizowana konsola służąca do zarządzania zarówno lokalnymi  i  zdalnymi punktami końcowymi zapewnia powiadomienia w czasie  rzeczywistym.

System Comodo uniemożliwia wprowadzenie złośliwego oraz  nieautoryzowanego oprogramowania. Próby te blokowane są przez mechanizm  Protection ™ oraz opatentowaną technologie Auto-Sandbox

Comodo to doskonałe rozwiązanie dla biznesu.

COMODO jako jedyny oferuje gwarancję zwrotu poniesionych kosztów w przypadku infekcji.
Producent oferuje wielokrotnie nagradzany pakiet z pięciopoziomową ochroną. Zintegrowany pakiet obejmuje:

- Firewall,
- Auto-Sandbox,
- Host Intrusive Prevention,
- Whibelist/Blacklist,
- Reputation in Cloud

Opatentowana i w pełny automatyczna technologia uruchamiania  nieznanych procesów i plików w piaskownicy chroni przed zagrożeniami zero-day. Podejrzane procesy, pliki są automatycznie uruchomione w  odizolowanym środowisku, tym samym chroniąc krytyczne elementy systemu przed jego modyfikacją. Za zgodą użytkownika, podejrzane pliki mogą zostać przesłane do laboratorium COMODO Valkyrie, gdzie odbywa się ich analiza i weryfikacja w czasie rzeczywistym. Oprogramowanie COMODO to również białe i czarne listy bezpiecznych aplikacji, nieustannie aktualizowane przez producenta i współpracujących Vendorów. Zarządzanie oprogramowaniem odbywa się z jednej platformy  COMODO Endpoint Security Managment.

Comodo Endpoint Security Manager - KONSOLA

bardzo ważnym elementem dla każdego administratora jest zdolność wdrażania, zarządzania i monitorowania bezpieczeństwa na  urządzeniach końcowych. COMODO Endpoint Security Manager (CSM) jest w pełni zintegrowany z pakietem COMODO Endpoint Security, zapewniając scentralizowaną administrację oprogramowaniem agenta na urządzeniach końcowych.

Wykorzystując opatentowaną technologie, administrator otrzymuje szczegółowe raporty ze stacji końcowych. Z pewnością pomoże to w minimalnym czasie rozwiązać ewentualne problemy. Konsola  administracyjna dostępna jest z dowolnej przeglądarki internetowej. Szczegółowe raporty dotyczą m.in.: statusu infekcji, statusu bazy definicji silnika AV oraz definicji antywirusa, statusu podłączeń sieciowych, statystyk połączeń sieciowych, konfiguracji sprzętowej urządzenia.

Endpowint Security Manager to lekki agent instalowany na stacji końcowej. Za jego pomocą administrator może wykonać szereg funkcji z poziomu konsoli administratora. Za pomocą agenta administrator może również przywrócić system operacyjny, wycofać zmiany wprowadzone przez dodatek Service Pack, ponownie uruchomić lub wyłączyć urządzenie, sprawdzić statystyki i zasoby sieciowe, procesora, pamięci RAM, dysku twardego. Jednym kliknięciem można zarządzać usługami, procesami czy zlecić instalację dodatkowego oprogramowania za pomocą paczek MSI.

Administrator bogatszy o tę wiedzę, może dokonać szybkich i trafnych decyzji w celu ochrony infrastruktury oraz zapewnić sprawne, skuteczne i efektywne środowisko pracy, zgodne z wymaganiami pracownika. Ustawienia endpointa są konfigurowalne poprzez edycję polityk, czy  skorzystanie z gotowych szablonów konfiguracyjnych. To one decydują w jaki sposób zachowa się aplikacja w przypadku napotkania niebezpiecznego pliku lub zachowania.

Aby jeszcze bardziej ułatwić tworzenie szablonów zachowań i ustawień aplikacjach, producent udostępnił kreator tworzenia polityk. Z poziomu kreatora można edytować m.in.: opcje aktualizacji baz definicji oraz ich źródła, zabezpieczenia oraz dostęp do plików z białej listy, możliwość korzystania z urządzeń wymiennych czy źródła zasilania.

     
 

     
 

 https://www.comodo.com/

 

     
     ......................